Nieuws

Movies That Matters @Peel en Maas 2019 druk bezocht!

Movies That Matters @Peel en Maas 2019 druk bezocht!

Onze stichting Mondiaal Burgerschap Peel en Maas ondersteunt lokale initiatieven die de interculturele dialoog bevorderen en het mondiale bewustzijn vergroten van de burgers binnen de gemeente Peel en Maas.

De lagere scholen en het voortgezet onderwijs in de gemeente hebben dit najaar kunnen genieten en kunnen leren van een tweetal films in DOK6 Cinema te Panningen. De films laten zien dat er ook nog een andere werkelijkheid bestaat dan die we allemaal kennen als onze westerse wereld. Rond de films werd een educatief programma aangeboden. Het geheel is mogelijk gemaakt door de samenwerking tussen Movies That Matters, de scholen in de gemeente Peel en Maas, onze stichting en niet te vergeten Roos Peters en Wendy Geraerds.

Lees ook even het onderstaande artikel uit de “Hallo Peel en Maas” en bekijk de videoclip van Omroep P&M.